Deadly Class – szkoła dla zabójców na nowym zwiastunie

6 listopada 2018 | Newsy

j

Stacja Syfy opublikowała zwiastun swojego nowego serialu. Opowie on o szkole dla dzieciaków, które pochodzą z mafijnych rodzin.

Seria będzie adaptacją komiksu o tym samym tytule. Jego autorami są Rick Remender oraz Wesley Craig. Za produkcję dla Syfy odpowiadają Joe i Anthony Russo, którzy zdobyli sławę dzięki filmom z serii Avengers.

W głównego bohatera wcieli się Benjamin Wadsworth. Na ekranie zobaczymy także kilka znanych twarzy – takie jak choćby Benedict Wong czy Lana Condor. Premiera zapowiedziana została na przyszły rok.

ZOBACZ TEŻ  Wielki Gatsby doczeka się serialowej adaptacji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!