w

DeadEndia – nowa animowana seria od Netflixa

deadendia e1593707737127

Netflix dał zielone światło na produkcję nowej animowanej serii utrzymanej w gatunku komediowego horroru. DeadEndia, bo taki tytuł nosi ta produkcja jest oparta na graficznych powieściach Hamisha Steele’a.

Głosu postaciom użyczą Emily Osment, Zach Barack, Kody Kavitha, Alex Brightman, Clinton Leupp, Kenny Tran i Kathreen Khavari.

DeadEndia to opowieść o przerażających demonach, mściwych duchach i tajemniczej magii. Jednak nie tylko. Chodzi również o dojrzewanie w świecie, który nie jest dla Ciebie. To dramat o poszukiwaniu rodziny, własnej tożsamości i popełnianiu błędów. – powiedział Hamish Steele

Poznamy przygody Barneya, Normy i ich magicznego psa Pugsleya, który mówi. Wybiorą się do nawiedzonego parku rozrywki, gdzie będą walczyć z nadprzyrodzonymi siłami, które go zamieszkują.

Premiera animacji zaplanowana jest na 2021 rok.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fallout 3 bethesda media

Fallout – twórcy Westworld zaadaptują popularną grę na serial

katy keene e1593782521630

Katy Keene – The CW kasuje serial