DeadEndia – nowa animowana seria od Netflixa

}

Data: 3 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix dał zielone światło na produkcję nowej animowanej serii utrzymanej w gatunku komediowego horroru. DeadEndia, bo taki tytuł nosi ta produkcja jest oparta na graficznych powieściach Hamisha Steele’a.

Głosu postaciom użyczą Emily Osment, Zach Barack, Kody Kavitha, Alex Brightman, Clinton Leupp, Kenny Tran i Kathreen Khavari.

DeadEndia to opowieść o przerażających demonach, mściwych duchach i tajemniczej magii. Jednak nie tylko. Chodzi również o dojrzewanie w świecie, który nie jest dla Ciebie. To dramat o poszukiwaniu rodziny, własnej tożsamości i popełnianiu błędów. – powiedział Hamish Steele

Poznamy przygody Barneya, Normy i ich magicznego psa Pugsleya, który mówi. Wybiorą się do nawiedzonego parku rozrywki, gdzie będą walczyć z nadprzyrodzonymi siłami, które go zamieszkują.

Premiera animacji zaplanowana jest na 2021 rok.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Riverdale sezon 4. - hołdem dla Luke'a Perry'ego!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.