Dead Ringers – Rachel Weisz poróżni bliźniaków w nowym serialu od Amazona

19 sierpnia 2020 | Newsy

Amazon wydał zamówienie na serialową adaptację psychologicznego thrillera Davida Cronenberga Dead Ringers z 1988 roku. Angaż do głównej roli otrzymała Rachel Weisz. Oprócz tego została także producentką wykonawczą.

Za scenariusz serialu odpowie Alice Birch. Projekt powstaje we współpracy Amazon Studios i Annapurna Television.

Fabuła filmu opierała się na powieści Jacka Geaslanda i Bari Wood. Jej bohaterowie to bliźniacy, którzy wspólnie prowadzą klinikę ginekologiczną. Obaj identyczni wyglądem, ale różni pod względem charakteru. Dzielą między sobą wszystko, łącznie z kobietami. Kiedy jednak jeden z bliźniaków zakochuje się, dochodzi między nimi do konfliktu, który może zniszczyć wszystko.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Amazon pracuje nad serialem o Pani i Panu Smith

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram