Przeczytano:

Dave – zwiastun 2. sezonu sitcomu

05 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiego sezonu popularnego sitcomu Dave. W głównej roli powraca Dabe Burd, raper i komik znany pod pseudonimem Lil Dicky.

W drugim sezonie muzyk zmaga się z problemami pisarskimi. Coraz tudniej wymyślić mu teksty na swój album. Jednocześnie będzie próbował poradzić sobie z presją, bowiem czas na wydanie debiutanckiego krążka nieuchronnie mija. Przyjdzie podjąć mu bardzo trudną decyzję – czy dla kariery i spełnienia marzeń jest w stanie poświęcić rodzinę i przyjaciół?

Fabuła serialu opiera się na życiu Dave’a Burda, neurotycznego mężczyzny tuż przed dwudziestką, który dorasta w przekonaniu, iż jego życiowym przeznaczeniem jest zostać jednym z najlepszych raperów wszech czasów. Jeśli tylko uda mu się do tego pomysłu przekonać swoich przyjaciół, to rzeczywiście ma on szansę podbić świat.

Premiera nowych epizodów Dave’a już 16 czerwca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również