Data premiery serialu Vampire Academy od Julie Plec

}

Data: 30 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Peacock ogłosiła datę premiery nowego serialu Vampire Academy. Odpowiada za niego Julie Plec, twórczyni niezwykle popularnej produkcji Pamiętniki wampirów.

Fabuła serialu opiera się na bestsellerowej serii powieści Richelle Mead zapoczątkowanej tomem 1 noszącym tytuł Akademia wampirów. Książka została przeniesiona na ekran w dziesięciu odcinkach. Premiera serii na Peacock zaplanowana jest na 15 września. Z pewnością niedługo doczekamy się pierwszego zwiastuna.

W główne role wcielają się Sisi Stringer i Daniela Nieves. Pierwsza wciela się w Rose Hathaway, hybrydę wampira i człowieka pragnącą zostać strażnikiem w St. Vladimir’s Academy, druga zaś portretuje Lissę Dragomir, wampirzą członkinię rodziny królewskiej.

W szkole imienia świętego Władimira wampiry czystej krwi – moroje – uczą się posługiwać swoimi nadnaturalnymi darami, a mieszańce – dampiry – szkolą się na ich opiekunów i oddanych strażników. Posępne mury kryją jednak więcej mrocznych tajemnic, niż można by podejrzewać. Lissie Dragomir, morojce ze szlachetnego rodu, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy dampirka Rose, połączona z nią telepatyczną więzią, zdoła ochronić przyjaciółkę? – głosi opis powieści.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Midnight Club – Mike Flanagan rozpoczyna zdjęcia do nowej serii grozy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.