Dark Winds dostaje od AMC Networks zielone światło na produkcję

}

Data: 10 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC dała zgodę na produkcję serialu Dark Winds, opartego na popularnej serii książek Leaphorn & Chee autorstwa Tony Hillermana.

Jednym z producentów wykoanwczych serialu jest George R.R. Martin. Oprócz niego funkcję tę pełnić będą także Graham Roland, Zahn McClarnon oraz Vince Calandra.

Dark Winds to thriller psychologiczny, który opowie o dwóch funkcjonariuszach policji Navajo z lat 70 XX wieku. Prowadzą oni śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa. Sprawa ta zmusi ich do zakwestionowania duchowych przekonań i do pogodzenia się z traumą swojej własnej przeszłości.

W obsadzie Dark Winds znajdują się Zahn McClarnon i Kiowa Gordon. Odcinek pilotażowy wyreżyseruje Chris Eyre. Serial składać ma się z sześciu epizodów i zadebiutować w 2022 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  KRUK sezon 2. - Canal+ prezentuje pełny tytuł i plakat nowej serii!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.