w

Dark sezon 3. – serialowa trylogia dobiega końca, zobaczcie nową zapowiedź

dark kadr z serialu
netflix

Netflix podscyca temperaturę przed premierą finałowego sezonu niemieckiego serialu Dark. W sieci zadebiutował nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Dark to serial rozgrywający się we współczesnych Niemczech zawierający elementy nadprzyrodzone. Zachwyca on swoją mrocznością i zawitą fabułą. Przedstawia losy rodzin Kahwaldów, Tiedemannów, Dopplerów i Nielsenów. Nie brak w niej tajemnic oraz podróży w czasie. W finałowym sezonie Jonas, który jest uwięziony w przyszłości stara się powrócić do 2020 roku. Jego przyjaciele chcą się dowiedzieć czy Bartosz zamieszany jest w tajemnicze wydarzenia wstrząsające ich miasteczkiem. Pętla czasowa zacieśnia się, w wir zdarzeń zamieszanych zostaje coraz więcej osób, a jakaś tajemnicza postać kontroluje wszystko co jest połączone ze sobą w różnych wymiarach czasowych.

Zawiła saga zmierza ku końcowi. Już wkrótce poznamy odpowiedzi na najważniejsze pytania, które z pewnością wszyscy widzowie zadawali sobie podczas dotychczasowych seansów. Premiera finałowego sezonu już 27 czerwca br. na Netflix.

Źródło: youtube

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

axn absentia 3

Absentia sezon 3. – zwiastun i data premiery

betty

Betty – HBO daje zielone światło na produkcję 2. sezonu