dark

Dark sezon 2. – ostatnia zapowiedź!

15 czerwca 2019 | Newsy

Netflix na tydzień przed premierą drugiego sezonu serialu Dark wypuścił jego ostatnią zapowiedź, która intryguje i pozostawia w widzu mnóstwo pytań.

Dark to najpopularniejszy niemieckojęzyczny serial Netflixa. Jego akcja rozgrywa się w pewnym miasteczku,w którym dochodzi do dziwnych wydarzeń splatających wszystkie trzy czasy. Zaginione dziecko łączy losy czterech rodzin, a skrywana tajemnica sięga aż na trzy pokolenia wstecz. Premiera nowych odcinków już 21. czerwca.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze niemieckie seriale

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram