w

Dark sezon 2. – jest oficjalny zwiastun i data premiery!

louis hofmann in dark season 1 netflix
screenrant

Dark to pierwszy niemiecki serial, który powstał dla Netflixa. Produkcja od razu osiągnęła sukces i platforma zdecydowała się na jej kontynuację. Po długim oczekiwaniu, w sieci nareszcie pojawiła się oficjalna zapowiedź oraz podana została data premiery sezonu drugiego.

Dark rozgrywa się w fikcyjnym niemieckim miasteczku Winden. Poznajemy losy jego mieszkańców, a szczególnie czterech rodzin, które skupiają się na gorączkowym poszukiwaniu zaginionych dzieci. Ta sytuacja odkrywa tajemnice z przeszłości i łączy się z wydarzeniami sprzed 30. lat. W miasteczku dochodzi do dziwnych wydarzeń i splata się w nim przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, a każda decyzja bezpowrotnie wpływa na losy mieszkańców w każdym z czasów.

Twórcami serialu są Baran bo Odar i Jantje Friese. W rolach głównych występują m.in. Oliver Masucci, Karoline Eichhorn, Jordis Triebel, Louis Hofmann i Stephan Kampwirth. Drugi sezon swoją premierę rozpocznie 21. czerwca na wspomnianej platformie. Będzie składał się z 8. godzinnych odcinków.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

vision scarlet witch civil war 600x400 150x150

WandaVision – wiemy w jakich latach będzie rozgrywał się serial i kiedy ruszą zdjęcia!

reese witherspoon1 150x150

Little Fires Everywhere – wiemy kto zagra w tej adaptacji!