Dark sezon 2. – jest oficjalny zwiastun i data premiery!

}

Data: 27 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Dark to pierwszy niemiecki serial, który powstał dla Netflixa. Produkcja od razu osiągnęła sukces i platforma zdecydowała się na jej kontynuację. Po długim oczekiwaniu, w sieci nareszcie pojawiła się oficjalna zapowiedź oraz podana została data premiery sezonu drugiego.

Dark rozgrywa się w fikcyjnym niemieckim miasteczku Winden. Poznajemy losy jego mieszkańców, a szczególnie czterech rodzin, które skupiają się na gorączkowym poszukiwaniu zaginionych dzieci. Ta sytuacja odkrywa tajemnice z przeszłości i łączy się z wydarzeniami sprzed 30. lat. W miasteczku dochodzi do dziwnych wydarzeń i splata się w nim przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, a każda decyzja bezpowrotnie wpływa na losy mieszkańców w każdym z czasów.

Twórcami serialu są Baran bo Odar i Jantje Friese. W rolach głównych występują m.in. Oliver Masucci, Karoline Eichhorn, Jordis Triebel, Louis Hofmann i Stephan Kampwirth. Drugi sezon swoją premierę rozpocznie 21. czerwca na wspomnianej platformie. Będzie składał się z 8. godzinnych odcinków.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Dark sezon 2. - teaser serialu zapowiadający wielką tajemnicę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.