Daren Criss rezygnuje z grania homoseksualistów

}

Data: 27 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Aktor znany z ról w serialach Glee i American Crime Story: Zabójstwo Versace zadeklarował ostatnio w jednym z wywiadów, że nie chce już grać gejowskich ról.

Jak powiedział: Nie chce być kolejnym hetero chłopakiem zabierającym gejowskie role. Dodał także, że to co wcześniej skłoniło go do zagrania takich postaci była ich złożoność, a o role Cunanana, w American Crime Story starał się dlatego, że była to postać o podobnym co on amerykańsko-filipińskim pochodzeniu. Daren bał się, że okazja ponownie może się nie powtórzyć.

W dalszej części wywiadu Criss wypowiedział się w kwestii zabierania ról osobom reprezentującym społeczność LGBT przez osoby homoseksualne. Według niego osoby LGBT mogłyby znając temat dużo lepiej wcielić się w taką rolę i odegrać ją prawdziwie, a aktualnie heteroseksualni aktorzy i aktorki nagradzani są za rolę wykraczające poza ich doświadczenie, a przedstawiciele mniejszości seksualnej muszą o nie walczyć, co jest niesprawiedliwe. Co o tym sądzicie, ma rację?

Źrodło: cinemablend

ZOBACZ TEŻ  Wojownik odnowiony na 3. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.