Daredevil – Kingpin powraca i otrzymuje własne wideo

1 października 2018 | Newsy

j

Daredevil Marvela wraca na Netflixa już 19 października. Nowy materiał promujący 3. sezon serialu ukazuje antagonistę, którym będzie Kingpin.

Wszystko wskazuje na to, że grany przez Vincenta D’Onofrio przeciwnik Daredevila jest gotowy, aby wrócić do akcji. Z pewnością nie jest też zachwycony swoim pobytem za kratkami…

ZOBACZ TEŻ  Przeznaczenie: Saga Winx – zwiastun nowego serialu Netflixa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram