Daniella Pineda w obsadzie kolejnego spin-offa The Walking Dead

}

Data: 14 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Daniella Pineda, aktorka którą w ostatnim czasie zobaczyć mogliśmy w serialu Netflix Cowboy Bebop, otrzymała angaż w spin-offie The Walking DeadTales of the Walking Dead.

Produkcja ta ma mieć antologiczny charakter. Każdy z jej odcinków skupi się na historii jednej postaci.

Tales of the Walking Dead to epizodyczna seria antologii z godzinnymi, samodzielnymi odcinkami skupiającymi się zarówno na nowych, jak i znanych postaciach. Całość osadzona będzie w świecie znanym z oryginalnego serialu.

Pierwszy sezon składać ma się z sześciu odcinków. Jego premiera planowana jest na lato tego roku.

W obsadzie spin-offa są także Terry Crews, Parker Posey, Jillian Bell, Anthony Edwards i Poppy Liu. Za kamerą antologii staną Haifaa al-Mansour, Deborah Kampmeier, Tara Nicole Weyr i Michael Satrazemis. Showrunnerem został Channing Powell.

Tales of the Walking Dead to czwarty program należący do franczyzy. Po serialu matce należą do niej Fear the Walking Dead i The Walking Dead: World Beyond.

tales of the walking dead

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do The 100 - top 10

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.