Damian Kret zastąpił Antoniego Królikowskiego w serialu Bracia

}

Data: 9 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Antoni Królikowski, który wcielić miał się w jednego z tytułowych braci Wojtka, zrezygnował z udziału w produkcji. Powodem był kryzys wizerunkowy z jakim obecnie się mierzy. Wybrano aktora, który go zastąpi. To Damian Kret.

Kret na swoim koncie ma udział w takich produkcjach jak Najlepszy, Belfer czy Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Wojtek, w którego się wcieli to kucharz-marzyciel z sercem na dłoni.

Do obsady serialu dołącza także Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, którą widzowie pokochali między innymi za rolę przebojowej Dorotki w serialu Przyjaciółki. W nowej produkcji Polsatu prezentuje się w zupełnie innej odsłonie – bardziej dramatycznej, a do roli zmieniała nawet kolor włosów i została blondynką!

Postać, w którą wcielam się w serialu Bracia to Wiki, kobieta sukcesu. Moja bohaterka zaskakuje widza swoimi decyzjami, a w trakcie naszej opowieści jesteśmy świadkami, jak jej ułożony świat powoli rozpada się niczym domek z kart. Granie Wiki to dla mnie duże aktorskie i emocjonalne wyzwanie. Cieszę się ogromnie, że tym razem widzowie mogą zobaczyć mnie w roli bardzo dramatycznej, a nie komediowej – mówi Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.

Bracia mają być przewrotną historią o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności.  Główni bohaterowie to rodzeństwo: Piotr (Piotr Stramowski), Alek (Mateusz Kościukiewicz), Wojtek (Damian Kret) i Adam (Nikodem Rozbicki). Bracia to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste. Tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski.

Premiera wkrótce na antenie Telewizji Polsat.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Komisarz Mama – czym zaskoczy nas 3. sezon?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.