Dakota Johnson w limitowanym serialu o sekcie Dzieci Boga

}

Data: 2 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Dakota Johnson i Riley Keough wystąpią w głównych rolach w nowym limitowanym serialu opartym na książce Bexy Cameron Cult Following opowiadającej o życiu kobiety, która do 16 roku życia żyła wśród członków sekty Dzieci Boga.

Za produkcję odpowiadają Platform One Media, TeaTime Pictures i Felix Culpa. Serial opowie o tym jak Cameron po wyzwoleniu się z sideł sekty, zbudowała swoje życie od nowa z dala od kultu i już jako dorosła kobieta wyruszyła w podróż wraz ze swoją przyjaciółką. Celem ich wyprawy jest zbadanie i udokumentowanie współcześnie działających sekt na terenie Ameryki. Dwie młode kobiety wyruszą w podróż swojego życia, podczas której spotkają mnóstwo ciekawych, jak i dziwnych postaci. Kres podróży zmusi Cameron do skonfrontowania się zarówno ze sobą, jak i ze swoimi rodzicami.

Spisane w książce wspomnienia Cameron nie zostały jeszcze opublikowane. Premiera powieści odbędzie się w lipcu 2021 roku.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Modern Love – antologiczna seria romantyczna powraca z 2. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.