Dakota Johnson w limitowanym serialu o sekcie Dzieci Boga

2 listopada 2020 | Newsy

Dakota Johnson i Riley Keough wystąpią w głównych rolach w nowym limitowanym serialu opartym na książce Bexy Cameron Cult Following opowiadającej o życiu kobiety, która do 16 roku życia żyła wśród członków sekty Dzieci Boga.

Za produkcję odpowiadają Platform One Media, TeaTime Pictures i Felix Culpa. Serial opowie o tym jak Cameron po wyzwoleniu się z sideł sekty, zbudowała swoje życie od nowa z dala od kultu i już jako dorosła kobieta wyruszyła w podróż wraz ze swoją przyjaciółką. Celem ich wyprawy jest zbadanie i udokumentowanie współcześnie działających sekt na terenie Ameryki. Dwie młode kobiety wyruszą w podróż swojego życia, podczas której spotkają mnóstwo ciekawych, jak i dziwnych postaci. Kres podróży zmusi Cameron do skonfrontowania się zarówno ze sobą, jak i ze swoimi rodzicami.

Spisane w książce wspomnienia Cameron nie zostały jeszcze opublikowane. Premiera powieści odbędzie się w lipcu 2021 roku.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Modern Love – antologiczna seria romantyczna powraca z 2. sezonem

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy