Czysta krew dostanie reboot?

10 grudnia 2020 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media twórca serialu Riverdale Roberto Aguirre-Sacasa i Jami O’Brien odpowiedzialny za NOS4A2 pracują nad rebootem popularnego serialu o wampirach Czysta krew dla HBO.

Od finału Czystej krwi minęło sześć lat. Produkcja zakończyła się w 2014 roku i liczyła siedem sezonów. To jedna z najlepszych w tym gatunku stworzonych przez HBO, świetnie oceniana zarówno przez widzów, jak i krytyków.

Projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Jako producent wykonawczy powrócić ma Alan Ball, który pracował przy oryginalnym serialu. Jak na razie nie znamy żadnych szczegółów odnośnie planowanego rebootu. Wiadomo jednak, iż nikt z oryginalnej obsady nie powróci.

Czysta krew jest adaptacją serii powieści Charaline Harris. Akcja osadzona jest w świecie, w którym ludzie są świadomi istnienia wampirów, a te dzięki substytutowi krwi nie muszą żywić się na ludziach. Główną bohaterką jest kelnerka Sookie Stackhouse, mająca zdolność czytania w myślach i 173-letni wampir Bill Compton, w którym się zakochuje. Poznajemy ich zawiłe perypetie po drodze napotykając również inne nadprzyrodzone istoty tj. wilkołaki, wróżki czy czarownice.

Uważacie, iż reboot jest potrzebny czy jednak oryginalny serial jest na tyle dobry, że powinien pozostać jedynym?

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – jest pierwszy teaser crossoveru!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!