Czym zaskoczy widzów najnowszy sezon Szpitala New Amsterdam?

}

Data: 24 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Od wyczekiwanej premiery trzeciego sezonu Szpitala New Amsterdam dzielą już polskich widzów niespełna trzy tygodnie! Fani z niecierpliwością odliczają dni, aby móc poznać kolejne przygody szpitalnych bohaterów i wspólnie przeżywać ich rozterki, smutki i radości. Co wydarzy się w najnowszym sezonie ulubionej medycznej serii? Pierwszy odcinek już 13 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.

Czternaście nowych odcinków trzeciego sezonu, w bardzo dużym stopniu oparte jest na stale trwającej sytuacji epidemicznej i walce z COVID-19. Ekipie Maksa Goodwina przyjdzie się zmagać ze skutkami fali zakażeń koronawirusem i to w jego najcięższym stadium. Na ich drodze stanie także wyzwanie ratowania życia jednego z bohaterów serialu. Rozłąka z bliskimi i izolacja, jakiej będą musieli się poddać pracownicy szpitala, nie będzie ułatwiać im życia.

Podobnie jak w poprzednich dwóch sezonach, nie zabraknie emocjonalnych wątków pokazujących siłę przyjaźni, wsparcia, ale także nieustanną walkę Goodwina w naprawę systemu ochrony zdrowia. Będzie to dla niego szczególnie ważne, w sytuacji kiedy okaże się to istotne nie tylko wobec potrzebujących pacjentów, lecz także lekarzy z jego zespołu. Niezmiennie przez cały sezon będzie towarzyszyć również słynne hasło młodego dyrektora – Jak mogę pomóc?

Do grona lekarzy Szpitala New Amsterdam dołączy doktor Lyn Malvo (Frances Turner). Będzie odpowiedzialna za oddział położniczy.

W serialu niezmiennie występują: Ryan Eggold – dr Maks Goodwin, Freema Agyemanas jako Dr Hana Sharpe, Janet Montgomery w roli Dr Laury Bloom, Jocko Simsas jako Dr Floyd Pearson oraz Tyler Labineas – Dr IggyFrome.

Nowy sezon Szpitala New Amsterdam będzie można oglądać w każdą środę, od 13 października, o godzinie 22:00 wyłącznie na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać serialu i jego bohaterów, FOX przygotował maratony ze Szpitalem New Amsterdam. Odcinki 1 i 2 sezonu można oglądać w FOX w każdą sobotę i niedzielę od godziny 11:00.

ZOBACZ TEŻ  Pohamuj entuzjazm sezon 10. - komediowy serial HBO powraca. Zobaczcie zwiastun!

Szpital New Amsterdam to adaptacja książki Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital autorstwa Erica Manheimera. Ten kultowy dramat medyczny został wyprodukowany przez Universal Television, Pico Creek Productions oraz Mount Moriah i podbija serca widzów na całym świecie. Fabuła serialu skupia się na dr Maksie Goodwinie, dyrektorze medycznym, któremu zależy, aby szpitalowi przywrócić dawną świetność.

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.