Czy w 8 sezonie Gry o tron zginą wszyscy? Tajemnicze słowa wiceprezes HBO

j
}

Data: 14 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Przedstawicielka stacji HBO w trakcie spotkania z mediami opowiadała o finałowym sezonie przebojowego serialu. Zdradziła też trochę informacji o planowanych spin offach Gry o tron i kontynuacji Wielkich kłamstewek.

W Izraelu odbyła się konferencja INTV. W panelu The Best of HBO wzięła udział wiceprezes do spraw produkcji dramatycznych, Francesca Orsi. Wyznała wówczas, że przeczytała scenariusze wszystkich odcinków 8 sezonu Gry o tron i uznała, że ich lektura była naprawdę wyjątkowym momentem w jej życiu. Dodała, że żaden członek obsady nie dostał wcześniej scenariusza. Postacie jedna po drugiej zaczęły ginąć. Kilka ostatnich słów w scenariuszu ostatniego odcinka sprawiło, że twórcom i członkom obsady łzy zaczęły cieknąć po policzkach. Potem nastąpiła owacja na stojąco i trwała 15 minut.

Odnośnie spin offów Gry o tron Orsi poinformowała, że stacja szykuje coś wielkiego i spektakularnego. 50 milionów dolarów na sezon uznała za kwotę niepozwalającą na realizację tego ambitnego planu.

Wiceprezes opowiedziała też o kulisach podjęcia decyzji o zamówieniu 2. sezonu serialu Wielkie kłamstewka. Przedstawicielka HBO zdradziła, że wybór, by kontynuować produkcję wymagał poważnych renegocjacji kontraktów z obsadą projektu. Przejście z 1 do 2 sezonu natrafiło na barierę finansową, którą – na szczęście – udało się pokonać.

ZOBACZ TEŻ  One Tree Hill - Sophia Bush otwarcie o molestowaniu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.