Czy boisz się ciemności? – sezon 2. wkrótce nadejdzie!

}

Data: 31 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Nickelodeon nakręcił współczesną wersje młodzieżowego serialu lat 90. Pierwotnie produkcja miała zakończyć się po jednym sezonie, jednak sukces serii zmienił zdanie producentów i już niedługo doczekamy się drugiego sezonu nowego Czy boisz się ciemności?

W nowych odcinkach poznamy nowych członków grupy The Midnight Society, w których wcielą się Bryce Gheisar Luke, Arjun Athalye jako Jai, Beatrice Kitsos jako Hanna, Malia Baker jako Gabby, Dominic Mariche jako Seth i Parker Queenan jako Connor.

Fabuła 2. sezonu opowie nam historię klątwy jaka rzucona została na nadmorskie miasteczko, w którym dzieciaki mieszkają. Jest ono nawiedzane przez nowego złoczyńcę imieniem Shadowman.

Premiera nowych epizodów Czy boisz się ciemności? zaplanowana jest na 2021 rok. Poniżej zapoznać możecie się z pierwszą teaserową zapowiedzią.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Czy boisz się ciemności? - Nickelodeon publikuje pierwszą zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.