Czy boisz się ciemności? powróci jako serial!

11 czerwca 2019 | Newsy

Nickelodeon tworzy nowy miniserial oparty na znanym serialu dla młodzieży z 1990 roku o tym samym tytule.

W oryginalnej produkcji obserwowaliśmy grupę młodych ludzi siedzących przy ognisku i opowiadających sobie przerażające historie. Serial ten doczekał się, aż siedmiu sezonów i był bardzo popularny wśród młodzieży. Obecnie na jego podstawie powstaje film pełnometrażowy, ale jak widać nie tylko.

Miniserial ma składać się z trzech godzinnych odcinków i zadebiutować już w październiku tego roku. Do obsady należą Sam Ashe Arnold, Miya Cech, Tamara Smart, Jeremy Taylor oraz Rafael Casal. Produkcja serialu ma rozpocząć się w tym miesiącu w Vancouver w Kanadzie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Atypowy – zwiastun 4. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram