Czy boisz się ciemności? – Nickelodeon publikuje pierwszą zapowiedź!

5 sierpnia 2019 | Newsy

Stacja Nickelodeon pracuje nad nowym miniserialem opartym na popularnym serialu dla młodzieży z lat 90. o tym samym tytule. W sieci właśnie pojawiła się pierwsza zapowiedź tej strasznej produkcji.

Fabuła skupia się wokół grupy młodych ludzi, którzy siedząc wokół ogniska opowiadają sobie przerażające historie. Zapowiedź chodź bardzo krótka to jest dość treściwa. Ukazuje nam kilka strasznych postaci, które wystąpią w zaledwie trzech zaplanowanych odcinkach. Widzimy także, że grupa przyjaciół również nazywa się The Midnight Society.

Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale wiadomo, że odbędzie się ona w październiku.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Gwiazda serialu Zagubieni w serialu Epix noszącym tytuł From

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!