w

Czwarty sezon Stranger Things oficjalnie potwierdzony!

st4
youtube

Netflix potwierdził właśnie, że oficjalnie zamówiony został kolejny sezon bijącego rekordy popularności serialu Stranger Things. Przy okazji wypuścił on także pierwszą zapowiedź.

Niestety filmik jest głównie informacją o tym, iż powstanie kolejny sezon, ale jego klimat powala. Na końcu mamy także informację, iż ‘już nie jesteśmy w Hawkins’, także patrząc po końcówce trzeciej serii spodziewać możemy się zupełnie innego miejsca akcji, być może nawet będzie ono ‘po drugiej stronie’.

Wraz z tym ogłoszeniem Netflix poinformował także, że z braćmi Duffer, którzy są odpowiedzialni za tą produkcję, podpisał on wieloletni kontrakt na tworzenie w przyszłości kolejnych filmów i seriali.

Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z platformą Netflix. Nie możemy się już doczekać chwili, kiedy będzie nam dane podzielić się z Wami naszymi kolejnymu opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins. – powiedzieli bracia Duffer.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pretty little liars the perfectionists 2

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki – nie będzie drugiego sezonu serialu!

screen shot 2019 09 30 at 9.57.19 am 768x467

Wojna światów od BBC. Jest zwiastun!