Czwarty sezon Stranger Things oficjalnie potwierdzony!

}

Data: 1 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix potwierdził właśnie, że oficjalnie zamówiony został kolejny sezon bijącego rekordy popularności serialu Stranger Things. Przy okazji wypuścił on także pierwszą zapowiedź.

Niestety filmik jest głównie informacją o tym, iż powstanie kolejny sezon, ale jego klimat powala. Na końcu mamy także informację, iż ’już nie jesteśmy w Hawkins’, także patrząc po końcówce trzeciej serii spodziewać możemy się zupełnie innego miejsca akcji, być może nawet będzie ono ’po drugiej stronie’.

Wraz z tym ogłoszeniem Netflix poinformował także, że z braćmi Duffer, którzy są odpowiedzialni za tą produkcję, podpisał on wieloletni kontrakt na tworzenie w przyszłości kolejnych filmów i seriali.

Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z platformą Netflix. Nie możemy się już doczekać chwili, kiedy będzie nam dane podzielić się z Wami naszymi kolejnymu opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins. – powiedzieli bracia Duffer.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol – poznajcie aktorów wcielających się w członków The Sisterhood of Dada!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.