Człowiek z Wysokiego Zamku sezon 4. – zobaczcie oficjalny zwiastun finału!

17 października 2019 | Newsy

Człowiek z Wysokiego Zamku to serial od Amazona, który oparty jest na powieści Phillipa K. Dicka o tym samym tytule. Doczekał się on już trzech pełnych sezonów, a za miesiąc zadebiutuje czwarty, finałowy. Zobaczcie zwiastun i dajcie znać jak Wam się podoba.

Serial ten ukazuje nam alternatywną rzeczywistość jaka mogłaby mieć miejsce, gdyby to nie Stany Zjednoczone wygrały II wojnę światową, a III Rzesza i Japonia. W Człowieku z Wysokiego Zamku właśnie tak się stało i Stany Zjednoczone podzielone zostały pomiędzy te dwa mocarstwa, co znaczącą wpłynęło na życie Amerykanów.

Premiera ostatniego sezonu serialu już 15 listopada.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Man in the High Castle - recenzja 3. sezonu - Narodziny nowego świata?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!