Człowiek, który spadł na Ziemię – zobacz pierwsze pięć minut

}

Data: 15 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Showtime opublikowało pierwsze pięć minut serialu Człowiek, który spadł na Ziemię. Produkcja ta opiera się na powieści Waltera Tevisa i na jej słynnej filmowej adaptacji z 1976 roku z Davidem Bowie.

Poznamy kosmitę imieniem Faraday, który w przebraniu człowieka, przybywa na Ziemię w momencie, gdy ludzkość znajduje się w punkcie zwrotnym swojej ewolucji. Kosmita będzie musiał skonfrontować się z własną przeszłością, aby móc zdefiniować przyszłość mieszkańców Błękitnej Planety.

W obsadzie serialu są Chiwetel Ejiofor jako kosmita, Naomie Harris jako genialna naukowczyni i inżynier, u której kosmita szuka pomocy i która będzie musiała pokonać własne demony, aby uratować obaśswiaty, Jimmi Simpson, Clarke Peters, Rob Delaney, Sonya Cassidy i Annelle Olayele. Bill Nighy wcieli się w rolę Thomasa Jerome’a ​​Newtona – pierwszego kosmity, który przybył na Ziemię i któremu Faraday pomoże ukończyć misję.

Premiera tej 10-odcinkowej produkcji już 24 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Punisher sezon 2. – pełny zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.