Człowiek, który spadł na Ziemię – CBS stworzy serial oparty na filmie!

3 sierpnia 2019 | Newsy

The Man Who Fell to Earth (Człowiek, który spadł na Ziemię) to film z 1976 roku z Davidem Bowie oparty na powieści Waltera Tevisa. Teraz stacja CBS All Access wydała oficjalne zamówienie na serial, którego showrunnerem i producentem wykonawczym będzie Alex Kurtzman.

Główny bohater Thomas Jerome Newton to kosmita, który przybywa na Ziemię w przebraniu człowieka w poszukiwaniu pomocy dla swojej ginącej planety, na której brakuje wody. Dzięki swoim zaawansowanym technologiom zbiera zasoby i fundusze, jednak z czasem jego sytuacja zaczyna się komplikować, bowiem nabiera ludzkim cech takich jak chciwość czy egoizm oraz popada w alkoholizm i zaczyna być niezdolny do dokończenia swojego zadania.

Oprócz Kurtzmana, który stanie także za reżyserskimi sterami i wraz z Jenny Lumet napisze scenariusz, za produkcję będzie także odpowiadał John Hlavin.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Człowiek, który spadł na Ziemię – Showtime kręci serial na podstawie tego kultowego filmu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram