w

Człowiek, który spadł na Ziemię – CBS stworzy serial oparty na filmie!

1272846
dazeddigital

The Man Who Fell to Earth (Człowiek, który spadł na Ziemię) to film z 1976 roku z Davidem Bowie oparty na powieści Waltera Tevisa. Teraz stacja CBS All Access wydała oficjalne zamówienie na serial, którego showrunnerem i producentem wykonawczym będzie Alex Kurtzman.

Główny bohater Thomas Jerome Newton to kosmita, który przybywa na Ziemię w przebraniu człowieka w poszukiwaniu pomocy dla swojej ginącej planety, na której brakuje wody. Dzięki swoim zaawansowanym technologiom zbiera zasoby i fundusze, jednak z czasem jego sytuacja zaczyna się komplikować, bowiem nabiera ludzkim cech takich jak chciwość czy egoizm oraz popada w alkoholizm i zaczyna być niezdolny do dokończenia swojego zadania.

Oprócz Kurtzmana, który stanie także za reżyserskimi sterami i wraz z Jenny Lumet napisze scenariusz, za produkcję będzie także odpowiadał John Hlavin.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gosta serial

Gösta – recenzja serialu – Święty-szurnięty

photo 58067 1564520689 big 150x150

39 i pół tygodnia – nowy serial TVNu z Karolakiem!