Czarny poniedziałek oraz Terapia – dwa seriale powracają z nowymi sezonami na HBO GO

}

Data: 19 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Już w najbliższy poniedziałek, 24 maja, do serwisu HBO GO powrócą dwa lubiane seriale. Czarny poniedziałek, czyli produkcja opowiadająca o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street. Po latach, w nowej odsłonie i z nową obsadą, zobaczymy też nowy sezon nagradzanego serialu HBO Terapia.

czarny poniedzialek iii
fot. HBO

Czarny poniedziałek to serial o grupie outsiderów, która w drugiej połowie lat osiemdziesiątych przejęła klub oldboyów z Wall Street i nie przestała działać także w kolejnej dekadzie.

19 października 1987 roku przeszedł do historii jako Czarny Poniedziałek. Tego dnia przez globalne rynki przetoczył się jeden z największych krachów, a giełda na Wall Street odnotowała największą dzienną stratę w historii. Nikt nie wiedział, co było przyczyną tych zdarzeń… aż do czasu. Serial opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street i doprowadzili do upadku największego na świecie systemu finansowego.

W trzecim sezonie ekipa jest gotowa podbić lata dziewięćdziesiąte. Podczas gdy świat finansów przechodzi głęboką fascynację kokainą, bohaterowie stają przed egzystencjalnym pytaniem – co ma zrobić zawodnik, gdy odbiera się mu piłkę? Odpowiedź brzmi… zmienić grę. I chociaż na horyzoncie mogą pojawić się ciemne chmury, tej grupie ludzi jakoś zawsze udaje się dopiąć swego.

terapia s4 in treatment 2021 2 1000
fot. HBO

Terapia to nagrodzony Złotym Globem i dwoma nagrodami Emmy serial HBO, który powraca we wznowionej po latach wersji. W roli terapeutki tym razem występuje zdobywczyni Emmy Uzo Aduba.

Akcja produkcji rozgrywa się w dzisiejszym Los Angeles. Trójka bardzo różniących się od siebie pacjentów odbywa sesje terapeutyczne z Brooke Taylor. Spotkania mają im pomóc lepiej radzić sobie z bolączkami współczesnego życia. Kwestie, takie jak globalna pandemia oraz niedawne zmiany społeczne i kulturowe stanowią tło pracy terapeutki – a wszystko w czasie, gdy boryka się ona z osobistymi problemami.

ZOBACZ TEŻ  Premiery i kontynuacje w czerwcu na kanałach HBO!

W najnowszym sezonie obok Uzo Aduby występują Anthony Ramos w roli Eladio, który pracuje jako opiekun domowy dorosłego syna pewnej zamożnej rodziny; Liza Colón-Zayas jako Rita, powierniczka i przyjaciółka Brooke, która wspiera ją w walce z jej własnymi demonami i doświadczeniu wielkiej straty; John Benjamin Hickey jako Colin, czarujący milioner, który właśnie wyszedł z więzienia po wyroku za przestępstwa urzędnicze i teraz musi poradzić sobie ze wszystkimi zmianami, które nastąpiły w jego życiu; Quintessa Swindell jako Laila, dość nieufna, nastoletnia pacjentka Brooke, usiłująca określić swoją własną tożsamość w oderwaniu od oczekiwań jej apodyktycznej rodziny oraz Joel Kinnaman jako Adam, partner Brooke, z którym terapeutka się w kółko schodzi i rozchodzi.

Terapia emitowana będzie także na HBO. Dwa pierwsze odcinki zadebiutują 24 maja o 20.10.

Źródło: informacja prasowa za HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.