Czarnobyl – miniserial od HBO otrzymał datę premiery i zwiastun!

}

Data: 12 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

HBO oficjalnie ogłosiło datę premiery swojej nowej produkcji będącej dramatem historycznym. Zadebiutuje ona 6 maja, a już teraz zobaczyć możecie krótką zapowiedź ukazującą wybuch elektrowni i panikę po tym wydarzeniu.

Serial Czarnobyl składa się z 5 odcinków i opowie o eksplozji do jakiej doszło w Czarnobylu 26 kwietnia 1986 roku. Zobaczymy błąd ludzki, który doprowadził do tego wszystkiego, walkę ludzi o życie oraz bohaterskie czyny kobiet i mężczyzn walczących o to, aby jak najbardziej złagodzić katastrofalne skutki wybuchu elektrowni atomowej.

W rolach głównych występują Jared Harris, Stellan Skarsgard, Emily Watson, Paul Ritter, Adrian Rawlins, Adam Nagaitis, Barry Keoghan, Ralp Ineson, Mark Lewis Johns i Fares Fares. Reżyserem serialu jest Johan Renck, a autorem scenariusza Craig Mazin, który jest także producentem wykonawczym.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  10 najlepszych tekstów z seriali, które przeszły do popkultury

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.