w

Czarnobyl – miniserial od HBO otrzymał datę premiery i zwiastun!

mv5by2m0ntq5ndetntg1ni00nznilwezmgytzjjjn2q2zwmxntg0xkeyxkfqcgdeqxrzdgfzawvr. v1 ux477 cr00477268 al
źródło: HBO

HBO oficjalnie ogłosiło datę premiery swojej nowej produkcji będącej dramatem historycznym. Zadebiutuje ona 6 maja, a już teraz zobaczyć możecie krótką zapowiedź ukazującą wybuch elektrowni i panikę po tym wydarzeniu.

Serial Czarnobyl składa się z 5 odcinków i opowie o eksplozji do jakiej doszło w Czarnobylu 26 kwietnia 1986 roku. Zobaczymy błąd ludzki, który doprowadził do tego wszystkiego, walkę ludzi o życie oraz bohaterskie czyny kobiet i mężczyzn walczących o to, aby jak najbardziej złagodzić katastrofalne skutki wybuchu elektrowni atomowej.

W rolach głównych występują Jared Harris, Stellan Skarsgard, Emily Watson, Paul Ritter, Adrian Rawlins, Adam Nagaitis, Barry Keoghan, Ralp Ineson, Mark Lewis Johns i Fares Fares. Reżyserem serialu jest Johan Renck, a autorem scenariusza Craig Mazin, który jest także producentem wykonawczym.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

charming video announces season 3 date for santa clarita diet on netflix2 150x150

Santa Clarita Diet sezon 3. – jest zwiastun krwawej komedii!

blacklist finale h 15 150x150

Czarna lista – powstanie również 7. sezon serialu!