w

Czarne lusterko – nowy serial Netflixa z polskimi youtuberami

czarne lusterko
Źródło: popkulturysci.pl

Netflix już niebawem zaprezentuje w mediach społecznościowych nowy mini serial inspirowany popularnym Czarnym Lustrem, czyli produkcję zatytułowaną Czarne Lusterko. Zwiastun pojawił się już na oficjalnym profilu platformy na Facebooku oraz na jej kanale w serwisie YouTube.

Czarne lusterko składa się z 4 niezależnych opowieści. Historie luźno nawiązują do tematu i stylu Black Mirror. W produkcji wystąpili znani polscy youtuberzy: Grupa Filmowa Darwin, Krzysztof Gonciarz z Kasią Mecinski, Martin Stankiewicz i emce. Każda z internetowych osobowości otrzymała własny epizod i właśnie w nim przedstawi swoją wizję wpływu rozwoju technologicznego na społeczeństwo. Zdjęcia zrealizowano w Londynie.

Nieznana jest jeszcze formuła, jaką przyjmie kilkuodcinkowy serial. Zaangażowanie youtuberów do pracy nad Czarnym Lusterkiem może zapowiadać humorystyczne potraktowanie trudnej problematyki właściwej pierwowzorowi. Prawdopodobnie zobaczymy parodię oryginału, jednak wobec niewielu informacji dostępnych na temat charakteru produkcji, to na razie spekulacje. Entuzjastyczne komentarze internautów zapowiadają duże zainteresowanie kilkuodcinkową realizacją.

Warto przypomnieć, że Black Mirror, czyli przerażająca dystopia, ukazuje mroczne i niepokojące wyobrażenia przyszłości. Motywem przewodnim brytyjskiego serialu science fiction jest negatywny, wyniszczający wpływ zaawansowanej technologii na człowieczeństwo, moralność i środowisko.

W internecie nie pojawiły się jeszcze doniesienia o dacie premiery Czarnego Lusterka. Trailer opublikowany wczoraj zapowiada ciekawą wariację na temat hitu Netflixa.

Trailer Czarnego Lusterka:

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

izombie

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [09.01.2018]

altered carbon

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [12.01.2018]