Czarna lista – powstanie również 7. sezon serialu!

}

Data: 12 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja NBC, która emituje serial Czarna lista potwierdziła, iż produkcja doczeka się kolejnego siódmego sezonu. Informacja ta podjęta została jeszcze przed końcem emisji sezonu szóstego, także sądzić można, że twórcy są pewni dalszego sukcesu produkcji.

W kontynuacji na pewno powrócą James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff i Harry Lennix. Fabuła Czarnej listy skupia się na Raymondzie „Red” Reddingtonie, jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie, byłym agencie FBI, który wplątał się w brudne interesy. Przez lata był nieuchwytny, aż pewnego razu poddaje się i oferuje, że pomoże złapać wszystkich z którymi współpracował, ale pod jednym warunkiem. Raymond chce pracować tylko i wyłącznie z nową agentką Elizabeth „Liz” Keen, z którą teoretycznie nic go nie łączy.

W Polsce wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki dostępne są na platformie Netflix. Premierowo kolejne odcinki 6. sezonu pojawiają się co niedzielę.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  Seriale o tajnych agentach - aż 35 propozycji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.