w

Czarna lista – powstanie również 7. sezon serialu!

blacklist finale h 15
hollywoodreporter

Stacja NBC, która emituje serial Czarna lista potwierdziła, iż produkcja doczeka się kolejnego siódmego sezonu. Informacja ta podjęta została jeszcze przed końcem emisji sezonu szóstego, także sądzić można, że twórcy są pewni dalszego sukcesu produkcji.

W kontynuacji na pewno powrócą James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff i Harry Lennix. Fabuła Czarnej listy skupia się na Raymondzie „Red” Reddingtonie, jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie, byłym agencie FBI, który wplątał się w brudne interesy. Przez lata był nieuchwytny, aż pewnego razu poddaje się i oferuje, że pomoże złapać wszystkich z którymi współpracował, ale pod jednym warunkiem. Raymond chce pracować tylko i wyłącznie z nową agentką Elizabeth „Liz” Keen, z którą teoretycznie nic go nie łączy.

W Polsce wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki dostępne są na platformie Netflix. Premierowo kolejne odcinki 6. sezonu pojawiają się co niedzielę.

Źródło: hollywoodreporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mv5by2m0ntq5ndetntg1ni00nznilwezmgytzjjjn2q2zwmxntg0xkeyxkfqcgdeqxrzdgfzawvr. v1 ux477 cr00477268 al  150x150

Czarnobyl – miniserial od HBO otrzymał datę premiery i zwiastun!

dzo9yhdwsaaiaj7 150x150

Co robimy w ukryciu – nowe zapowiedzi z lokajem wampirów w roli głównej!