Czarna lista dostała odnowienie na 10. sezon

}

Data: 24 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja NBC dała serialowi Czarna lista odnowienie na 10. sezon. Decyzję tę podjęto, gdy jeszcze nie zakończyła się emisja dziewiątej serii.

Informację o odnowieniu serialu podał James Spader w trakcie wizyty w programie The Tonight Show. Spader to zarówno gwiazda, jak i producent wykonawczy Czarnej listy.

Czarna lista to kryminał. Wspólny cel po latach zmusza Raymonda Reddingtona i członków FBI Task Force do ponownego działania razem. Muszą współpracować, aby pokonać niebezpiecznych i ekscentrycznych Blacklisterów. Zaczną odkrywać nowych przeciwników, spiski, zdrady, a wszystko to zagrozi młodym sojuszom i pobudzi do zemsty.

Serial ten pomimo długiej emisji nadal jest bardzo popularny. Oglądalność produkcji trzyma się na poziomie 22 milionów na platformach linearnych i cyfrowych, co jest naprawdę dobrym wynikiem.

Czarna lista dostępna jest w serwisie Netflix.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  The Book of Boba Fett – Temuera Morrison o serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.