Cyberpunk: Edgerunners – zwiastun i data premiery japońskiej animacji

}

Data: 31 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Nie oglądaj tego w pracy, nie odchodź od zmysłów. W dystopijnym mieście, w którym cybernetyczne modyfikacje organizmu to norma, zdolny chłopak z ulicy chce zostać wyjętym spod prawa najemnikiem – edgerunnerem. Zobacz zwiastun serialu Cyberpunk: Edgerunners.

Ten serial to 10-odcinkowa opowieść o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w Night City — mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami.

Serial produkuje CD PROJEKT RED, czyli firma, która stoi za grą Cyberpunk 2077. Showrunnerem i producentem wykonawczym jest Rafał Jaki, a w charakterze producentów wspierają go Satoru Homma, Bartosz Sztybor i Saya Elder. Firma CD PROJEKT RED pracuje nad tym serialem już od 2018 r. Przygotowaniem animacji zajmuje się ceniona japońska wytwórnia Studio Trigger, która przenosi świat Cyberpunka na ekran, nadając mu swój charakterystyczny, dynamiczny styl. Reżyserią serialu zajął się Hiroyuki Imaishi.

Premiera 13 września.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Listopadowe nowości Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.