Cyberpunk Edgerunners – nowe anime Netflixa na podstawie gry

}

Data: 26 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix ostatnimi czasy dość często stawia na współpracę z Japonią i produkcje anime. Kolejnym przykładem takiej współpracy jest anime Cyberpunk Edgerunners oparte na niewydanej jeszcze grze Cyberpunk 2077.

Nad projektem tym pracuje Netflix wraz z japońskim studiem animacji Trigger. Reżyserią anime zająć ma się Hiroyuki Imaishi. Muzykę napisze Akira Yamaoka, znany jako kompozytor ścieżki do gier z serii Silent Hill.

Głównym bohaterem anime ma być pewien chłopiec, który wychowuje się na ulicy. Próbuje przetrwać w mieście naszpikowanym technologią, w którym cielesne modyfikacje ciała są na porządku dziennym. Aby przeżyć decyduje się zostać tytułowym edgerunnerm – wyjętym spod prawa najemnikiem, znanym także jako cyberpunk.

Premiera serialu na platformie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok. Serial składać się ma z 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kasztanowy ludzik – pełna zapowiedź kryminału Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.