w

Cyberpunk Edgerunners – nowe anime Netflixa na podstawie gry

pokaz cyberpunk 2077 gdzie obejrze stream na ywo 1593006119169
eurogamer

Netflix ostatnimi czasy dość często stawia na współpracę z Japonią i produkcje anime. Kolejnym przykładem takiej współpracy jest anime Cyberpunk Edgerunners oparte na niewydanej jeszcze grze Cyberpunk 2077.

Nad projektem tym pracuje Netflix wraz z japońskim studiem animacji Trigger. Reżyserią anime zająć ma się Hiroyuki Imaishi. Muzykę napisze Akira Yamaoka, znany jako kompozytor ścieżki do gier z serii Silent Hill.

Głównym bohaterem anime ma być pewien chłopiec, który wychowuje się na ulicy. Próbuje przetrwać w mieście naszpikowanym technologią, w którym cielesne modyfikacje ciała są na porządku dziennym. Aby przeżyć decyduje się zostać tytułowym edgerunnerm – wyjętym spod prawa najemnikiem, znanym także jako cyberpunk.

Premiera serialu na platformie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok. Serial składać się ma z 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

upior w operze w iext55341548

Upiór w operze otrzyma kolejną adaptację!

the boys 1 600x338

The Boys sezon 2. – jest data premiery i plakat