Cudowne lata powracają! Narratorem nowej serii został Don Cheadle

}

Data: 29 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja ABC pracuje nad rebootem swojego popularnego sitcomu Cudowne lata. Produkcja ta emitowana była w latach 1988-1993 i doczekała się sześciu sezonów. Do obsady nowej wersji dołączył właśnie aktor Don Cheadle, który będzie narratorem.

Oryginalna produkcja ukazywała życie typowej amerykańskiej rodziny na przełomie lat 60 i 70 XX wieku z prunktu widzenia dorastającego Kevina Arnolda. Reboot ukaże nam zupełnie nową rodzinę i nową historię.

Akcja nowych Cudownych lat rozgrywać ma się pod koniec burzliwych lat 60 w Montgomery w stanie Alabama. Poznamy losy pewnej czarnoskórej rodziny należącej do klasy średniej tamtych czasów. Cheadle wcieli się w dorosłą wersję dorastającego Deana Williamsa.

W obsadzie serialu znajdują się jeszcze Dulé Hill jako Bill Williams, głowa rodziny, Laura Kariuki jako Kim Williams, nastoletnia siostra Deana, Elisha Williams jako nastoletni Dean, Saycon Sengbloh jako Lillian, matka Deana.

W projekt zaangażowany jest Fred Savage, odtwórca roli Kevina w oryginalnej produkcji. Oprócz niego serial współtworzą Saladin Patterson i Lee Daniels. Studiem odpowiedzialnym za produkcję rebootu serialu Cudowne lata jest 20th Television.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Rojst '97 – zwiastun i plakat kontynuacji serialu Rojst

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.