”Cudotwórcy” – zwiastun 4. sezonu. Daniel Radcliffe bierze ślub

}

Data: 7 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja TBS opublikowała zwiastyn czwartego sezonu antologicznej komediowej produkcji Cudotwórcy. Seria ta nosi podtytuł End Times. Główną rolę gra w niej Daniel Radcliffe, który w każdym sezonie wciela się w innego bohatera.

Czwarty sezon przeniesie nas w post-apokaliptyczny świat niczym żywcem wyjęty z Mad Maxa. Będzie szalenie i mrocznie. Bohater, w którego wciela się Daniel Radcliffe to wojownik z pustkowia, który stara się żyć na zniszczonych przedmieściach, jednocześnie zakochując się w bezwzględnej wojowniczce.

W sezonie 4. występują Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni i Jon Bass. Gościnnie wystąpią Quinta Brunson, Garcelle Beauvais, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Lolly Adefope, Paul F. Tompkins i Lisa Loeb.

Cudotwórcy to antologia komediowa stworzona przez Simona Richa. W każdym sezonie ta sama gwiazdorska obsada gra nowe role w nowej scenerii – od aniołów w Niebie po wieśniaków w średniowieczu i osadników na Dzikim Zachodzie. Na jej czele stoją Daniel Radcliffe i Steve Buscemi.

Premiera nowych epizodów już 16 stycznia 2023 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowe spojrzenie na najgłośniejsze morderstwa we współczesnej historii Polski. ''Tajemnice polskich morderstw'' tylko na Viaplay!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.