Cudotwórcy sezon 2. – zobaczcie zwiastun komedii z Danielem Radcliffem!

21 listopada 2019 | Newsy

Cudotwórcy to serial komediowy od TBS. Po uzyskaniu mnóstwa pozytywnych recenzji odnośnie sezonu pierwszego zdecydowano się na jego kontynuację. W sieci pojawił się właśnie zwiastun drugiego sezonu. Podana została także data premiery.

Produkcja ta jest antologią. W sezonie pierwszym Daniel Radcliffe wcielił się w anioła, który starał się przekonać Boga (Steve Buscemi), aby nie skazywał ludzkości na zagładę. Akcja kontynuacji rozgrywać ma się w średniowieczu. Ponownie zobaczymy dwójkę wspomnianych wcześniej aktorów, ale już w zupełnie innych rolach. Poznamy grupę wieśniaków, którzy starają się pozostać w dobrych humorach, mimo ekstremalnej nierówności społecznej, złej opieki zdrowotnej i powszechnej ignorancji. Sprawę pogarsza także fakt, iż posiadają oni nieporadnego władcę, dla którego ważniejsze jest wszystko inne bardziej niż jego poddani. Fabuła serialu luźno opiera się o książkę Simona Richi pt. What in God’s Name.

Pierwszy sezon w całości dostępny jest na HBO GO. Premiera drugiego już 28 stycznia 2020 roku. Otrzymał on poddtytuł Dark Agnes.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cudotwórcy sezon 2. - Radcliffe w ciemnych wiekach na nowym zwiastunie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!