w

Cudotwórcy sezon 2. – zobaczcie zwiastun komedii z Danielem Radcliffem!

cudotworcy recenzja serial 1180x787
spidersweb

Cudotwórcy to serial komediowy od TBS. Po uzyskaniu mnóstwa pozytywnych recenzji odnośnie sezonu pierwszego zdecydowano się na jego kontynuację. W sieci pojawił się właśnie zwiastun drugiego sezonu. Podana została także data premiery.

Produkcja ta jest antologią. W sezonie pierwszym Daniel Radcliffe wcielił się w anioła, który starał się przekonać Boga (Steve Buscemi), aby nie skazywał ludzkości na zagładę. Akcja kontynuacji rozgrywać ma się w średniowieczu. Ponownie zobaczymy dwójkę wspomnianych wcześniej aktorów, ale już w zupełnie innych rolach. Poznamy grupę wieśniaków, którzy starają się pozostać w dobrych humorach, mimo ekstremalnej nierówności społecznej, złej opieki zdrowotnej i powszechnej ignorancji. Sprawę pogarsza także fakt, iż posiadają oni nieporadnego władcę, dla którego ważniejsze jest wszystko inne bardziej niż jego poddani. Fabuła serialu luźno opiera się o książkę Simona Richi pt. What in God’s Name.

Pierwszy sezon w całości dostępny jest na HBO GO. Premiera drugiego już 28 stycznia 2020 roku. Otrzymał on poddtytuł Dark Agnes.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wiedzmin serial nowe zdjecia

Wiedźmin – zobaczcie oficjalny plakat serialu!

better call saul1

Zadzwoń do Saula sezon 5. – zobaczcie pierwszy teaser i zdjęcia! Jest także data premiery!