Cudotwórcy sezon 2. – zobaczcie zwiastun komedii z Danielem Radcliffem!

}

Data: 21 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Cudotwórcy to serial komediowy od TBS. Po uzyskaniu mnóstwa pozytywnych recenzji odnośnie sezonu pierwszego zdecydowano się na jego kontynuację. W sieci pojawił się właśnie zwiastun drugiego sezonu. Podana została także data premiery.

Produkcja ta jest antologią. W sezonie pierwszym Daniel Radcliffe wcielił się w anioła, który starał się przekonać Boga (Steve Buscemi), aby nie skazywał ludzkości na zagładę. Akcja kontynuacji rozgrywać ma się w średniowieczu. Ponownie zobaczymy dwójkę wspomnianych wcześniej aktorów, ale już w zupełnie innych rolach. Poznamy grupę wieśniaków, którzy starają się pozostać w dobrych humorach, mimo ekstremalnej nierówności społecznej, złej opieki zdrowotnej i powszechnej ignorancji. Sprawę pogarsza także fakt, iż posiadają oni nieporadnego władcę, dla którego ważniejsze jest wszystko inne bardziej niż jego poddani. Fabuła serialu luźno opiera się o książkę Simona Richi pt. What in God’s Name.

Pierwszy sezon w całości dostępny jest na HBO GO. Premiera drugiego już 28 stycznia 2020 roku. Otrzymał on poddtytuł Dark Agnes.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cudotwórcy sezon 2. - Radcliffe w ciemnych wiekach na nowym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.