Crossing Swords powraca 10 grudnia

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Hulu wypuściło pełny zwiastun drugiego sezonu Crossing Swords, aniowanej poklatkowo komedii dla dorosłych. Serial ma powrócić 10 grudnia 2021 roku z 10 nowymi odcinkami.

Zwiastun wydany przez Hulu przedstawia kolejne przygody Patricka Houlta, który ponownie próbuje ocalić królestwo przed intruzami, a do tego prowadzi poszukiwania skarbów, które uchronią królestwo przed podbiciem przez wrogie siły.

Crossing Swords jest produkcją autortwa Johna Harvatine’a IV i Toma Roota. Swoich głosów w dubbingu udzielają Nicholas Hoult, Luke Evanss, Alanna Ubach, Tara Strong, Tony Hale, Adam Ray, Maya Erskine, Adam Pally, Seth Green, Wendi McLendon-Covey, Breckin Meyer, Jameela Jamil i nie tylko.

„Sezon 2 opowie kolejny rozdział przygód Patricka, cierpliwego giermka, który wspina się po drabinie kariery rycerskiej w służbie u niestabilnego króla Merrimana” – czytamy w streszczeniu. „Patrica czytają do zdobycia nowe przyjaźnie, ale też nowi wrogowie do pokonania i nowe okropności; w tym krwiożercze krasnoludki, wyspa zabójczych małp i mroczny łotr, który może zniszczyć wszystko, co Patrick kiedykolwiek znał!”

Producentami wykonawczymi serii są także Harvatine i Root, znani z pracy nad długo trwającym skeczem komediowym Robot Chicken. Serial jest produkcją Stoopid Buddy Stoodios.

ZOBACZ TEŻ  Przeznaczenie: Saga Winx powróci z 2. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze