Crittersy powracają w nowym serialu! Jest zwiastun!

}

Data: 1 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Po prawie 30 latach od ataku kosmicznych najeźdźców zwanych Crittersami na Ziemię, następuje ich powrót, a to za sprawą platformy Shudder, dla której wyprodukowany został ośmioodcinkowy serial. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

Reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest Jordan Rubin. Kosmiczne stwory rozpoczną swoją nową przygodę pod tytułem Critters: A New Binge. Premiera produkcji już 21 marca w USA. Niestety nie wiadomo nic o polskiej premierze.

Crittersy ścigani przez międzygalaktycznych łowców nagród zmuszeni są do powrotu na Ziemię, jednak jak się później okazuje mają na niej misję do spełnienia, bowiem jeden z ich krewnych pozostał na naszej planecie podczas ich wcześniejszego lądowania. Tym razem stwory lądują w Kalifornii, gdzie sterroryzują grupę uczniów i ich rodzin.

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Joey Morgan, Stephi Chin-Salvo, Bzhaun Rhoden, Kirsten Robek, Gilbert Gottfried i Thomas Lennon.

critters a new binge poster
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Fosse/Verdon – pierwsza zapowiedź serialu od FX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.