Criminal – znamy datę premiery!

10 sierpnia 2019 | Newsy

Criminal to nowy dramat kryminalny od Netflixa, którego cała akcja rozgrywać się ma w pokojach przesłuchań. Pierwszy sezon składający się z 12. odcinków wystartuje już 20. września.

Twórcami serialu są George Kay i Jim Field Smith. Jest to koprodukcja czterech krajów – Francji, Hiszpanii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Seria podzielona zostanie na cztery trzyodcinkowe części. Akcja każdej z nich rozgrywać się będzie w jednym z krajów, a wątki przedstawione zostaną w języku danego państwa.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowy aktor jako książę Filip w The Crown

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!