Creepshow – zwiastun 3. serii

3 września 2021 | Newsy

Platforma Shudder opublikowała zapowiedź trzeciego sezonu mrocznej i strasznej antologii Creepshow, za którą odpowiada Greg Nicotero.

Trzeci sezon przybliży nam dwanaście nowych strasznych opowieści pełnych terroru i przerażenia. Możecie być pewni spotkania różnych dziwnych stworzeń, potworów, będą morderstwa i nadprzyrodzone zjawiska, niemożliwe do logicznego wytłumaczenia.

W nadchodzącej serii gościnnie wystąpią Michael Rooker, James Remar, Johnathon Schaech, Reid Scott, Hannah Fierman, King Bach i Ethan Embry.

Premiera 3. sezonu już 23 września 2021 roku. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana. Dopiero trochę ponad miesiąc temu na kanale AMC zadebiutował drugi sezon tej antologii.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Echoes – nowy serial od twórcy 13 powodów

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram