Creepshow – zerknijcie na nowy plakat!

}

Data: 16 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Nadchodząca nowa wersja Koszmarnych opowieści z 1982 roku otrzymała nowy plakat. Widnieje na nim oczywiście najbardziej rozpoznawalna postać serii.

Serial powstaje dla platformy Shudder, która specjalizuje się w thrillerach i horrorach. Jego producentem jest Greg Nicotero, specjalista od efektów specjalnych, który odpowiada za charakteryzację w The Walking Dead.

Ta antologiczna seria składać się ma z 12. odcinków. Jak na razie znane są tytuły ośmiu epizodów, z czego jeden to adaptacja opowiadania Kinga pt. Gray Matter. Pozostałe odcinki to By the Silver Water of Lake Champlain, House of the Head, The Companion, The Man in the Suitcase, All Hallows Eve, Night of the Paw i Bad Wolf Down.

Jak na razie nie podana została data premiery produkcji, ale wiele wyjaśnić się może w ten weekend, bowiem w San Diego odbędzie się Comic Con i przewiduje się, że pojawi się na nim pierwsza zapowiedź antologii oraz właśnie data premiery.

creepshow poster
screenrant

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Creepshow - Adrienne Barbeau dołącza do obsady!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.