w

Creepshow – zerknijcie na nowy plakat!

creepshow the creep
screenrant

Nadchodząca nowa wersja Koszmarnych opowieści z 1982 roku otrzymała nowy plakat. Widnieje na nim oczywiście najbardziej rozpoznawalna postać serii.

Serial powstaje dla platformy Shudder, która specjalizuje się w thrillerach i horrorach. Jego producentem jest Greg Nicotero, specjalista od efektów specjalnych, który odpowiada za charakteryzację w The Walking Dead.

Ta antologiczna seria składać się ma z 12. odcinków. Jak na razie znane są tytuły ośmiu epizodów, z czego jeden to adaptacja opowiadania Kinga pt. Gray Matter. Pozostałe odcinki to By the Silver Water of Lake Champlain, House of the Head, The Companion, The Man in the Suitcase, All Hallows Eve, Night of the Paw i Bad Wolf Down.

Jak na razie nie podana została data premiery produkcji, ale wiele wyjaśnić się może w ten weekend, bowiem w San Diego odbędzie się Comic Con i przewiduje się, że pojawi się na nim pierwsza zapowiedź antologii oraz właśnie data premiery.

creepshow poster 668x1024
screenrant

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the haunting of bly manor 600x338 150x150

The Haunting of Bly Manor – Jackson-Cohen powróci do serii!

13rw 211 02872r 150x150

13 powodów – Netflix usuwa kluczową scenę!