w

Creepshow – zapowiedź 2. sezonu i przedłużenie serii o kolejny sezon!

creepshow season 2
fot. shudder

W sieci pojawiła się zapowiedź oczekiwanego drugiego sezonu antologicznej serii grozy Creepshow. Ujawniono także datę premiery.

Serial ten bazuje na filmie Koszmarne opowieści z 1982 roku, za który odpowiadają George Romero i Stephen King. Jego twórcą jest Greg Nicotero.

Premiera 2. sezonu już 1 kwietnia 2021 roku na platformie Shudder. Składa się on z sześciu odcinków. Każdy epizod przybliża nam inną, przerażającą historię.

Pierwszy sezon okazał się wielkim hitem, pobijając na Shudder rekordy oglądalności. Do udanych należy także jego emisja w AMC. Nic więc dziwnego, iż twórcy idą dalej za ciosem i jeszcze przed premierę drugiego sezonu ogłosili, iż seria dostała zielone światło na realizację sezonu trzeciego.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

v2 fwcs 101 unit 00512

Przeznaczenie: Saga Winx powróci z 2. sezonem!

ftwd 600 rg 1008 0293 rt

Zwiastun i nowe zdjęcia z sezonu 6B Fear the Walking Dead