Creepshow sezon 2. – data polskiej premiery na kanale AMC

}

Data: 2 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

AMC ogłosiło datę polskiej premiery 2. sezonu Creepshow – serialowej antologii utrzymanej w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule.

Serial będzie emitowany od 29 lipca o 22:00 na antenie AMC. 2. sezon składa się z pięciu mrożących krew w żyłach odcinków, emitowanych w każdy czwartek od 29 lipca do 26 sierpnia, a 2 września stacja pokaże animowany odcinek specjalny, który powstał na bazie opowiadań Stephena Kinga i Joego Hilla.

Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne i przerażające – od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra, aż do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie…

W 2. sezonie Creepshow na ekranie pojawiają się takie gwiazdy jak Ali Larter, Ryan Kwanten, Barbara Crampton, C. Thomas Howell, Denise Crosby, Breckin Meyer, Ted Raimi, Iman Benson, Kevin Dillon, Eric Edelstein, Justin Long, D’Arcy Carden oraz Molly Ringwald. W specjalnym odcinku animowanym usłyszymy głos Kiefera Sutherlanda oraz Joey King.

Zerknijcie na kilka kadrów z tego sezonu.

creepshow amc 8
creepshow amc 6
creepshow amc 5
creepshow amc 3
creepshow amc 2

Źródło: informacja prasowa za AMC

ZOBACZ TEŻ  Creepshow – zerknijcie na nowy plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.