Creepshow – Adrienne Barbeau dołącza do obsady!

4 kwietnia 2019 | Newsy

Jak wiadomo powstaje nowa wersja Koszmarnych opowieści z 1982 roku. Właśnie rozpoczęto kompletowanie obsady. Jak podano w jednym z odcinków pojawi się Adrienne Barbeau, którą kojarzyć możemy z oryginalnego filmu.

Obok niej wystąpią także Giancarlo Esposito i Tobin Bell. Pierwszy odcinek zatytułowany Gray Matter napisali Byron Willinger i Philip de Blasi, a wyreżyseruje go Greg Nicotero.

Serial powstaje dla platformy Shudder, specjalizującej się w thrillerach i horrorach. Jego premiera zapowiadana jest jeszcze na ten rok.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Creepshow – przygotujcie się na przerażający odcinek specjalny

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram