Cowboy Bebop – zobaczcie jak prezentuje się czołówka kosmicznego westernu Netflixa!

}

Data: 27 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas Tudum swój czas miał również nadchodzący serial Cowboy Bebop, którego fabuła opiera się na kultowym anime. Światło dzienne ujrzała czołówka, która trzeba przyznać prezentuje się naprawdę niesamowicie.

Czas na zwariowaną jam session. Cowboy Bebop już 19 listopada.

Cowboy Bebop to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” – łowców nagród, którzy próbują uciec przed swoją historią. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno – są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, ale barwną drużynę, która za odpowiednie wynagrodzenie gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem: własną przeszłością.

Serial akcji Cowboy Bebop został stworzony przez Andre Maca i Jeffa Pinknera na podstawie scenariusza napisanego przez Christophera Yosta i Javiera Grillo-Marxuacha. Udział w realizacji aktorskiej wersji serialu biorą również Shinichirō Watanabe, reżyser oryginalnego anime, który tym razem występuje w roli konsultanta, oraz Yoko Kanno, który skomponował muzykę do obydwu wersji. Obsadę uzupełniają Alex Hassell jako Vicious i Elena Satine jako Julia.

Cowboy Bebop składa się z 10 odcinków. Zdjęcia do produkcji miały miejsce w Nowej Zelandii. Zakończyły się w maju tego roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Dom z papieru sezon 5. - poznajcie nowe postaci

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.