Comic Con: Co nowego w świecie Marvela?

}

Data: 25 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Marvel i Disney podczas Comic Conu w San Diego zaprezentowali światu wiele nowych materiałów dotyczących swoich kolejnych produkcji. Wśród nich jest zwiastun She-Hulk: Attorney at Law, logo nowego Daredevila oraz Secret Invasion.

Zacznijmy od She-Hulk: Attorney at Law, serialu o równie zielonej kuzynce Bruce’a Bannera. Składa się na niego 10 odcinków. Premiera 17 sierpnia na Disney+.

W główną bohaterkę Jennifer Walters wciela się Tatiana Maslany. Jest ona prawniczką, która specjalizuje się w sprawach prawnych o charakterze nadludzkim. To kuzynka Bruce’a Bannera (Mark Ruffalo), która zyskuje super-moce po transfuzji jego krwi. Kobieta jednak w przeciwieństwie do Bruce’a zachowuje swoją osobowość, inteligencję, a także potrafi kontrolować emocje.

Jak już wiemy Daredevil powróci. Disney podał oficjalny tytuł serialu oraz zaprezentował nam jego logo.

Daredevil: Born Again składać ma się z 18. odcinków, a jego premiera planowana jest na wiosnę 2024 roku. Charlie Cox i Vincent D’Onofrio powrócą do swoich ról Matta Murdocka aka Daredevila i Wilsona Fiska aka Kingpina. Obaj panowie w tych bohaterów wcielą się jeszcze w serialu Echo, który zadebiutować ma latem 2023 roku. Opowie on o przybranej córce Kingpina.

Dla tych oczekujących na Secret Invasion z Samuelem L. Jacksonem mamy również coś ciekawego. Zaprezentowane zostało oficjalne logo oraz podana przybliżona data premiery.

secret invasion logo 768x768 1

Świadkami inwazji Skrullów na Ziemię będziemy wiosną 2023 roku. Secret Invasion ma być jedną z pierwszych produkcji należących już do piątej fazy MCU.

Tak więc w najbliższym czasie spodziewać możemy się chronologicznie takich produkcji jak:

  • Secret Invasion – wiosna 2023
  • Echo – lato 2023
  • Loki sezon 2 – lato 2023
  • Ironheart – jesień 2023
  • Agatha: Coven of Chaos – zima 2023
  • Daredevil: Born Again – wiosna 2024.
ZOBACZ TEŻ  Popularne seriale na Netflix 2021 - co warto obejrzeć?

Na którą z nich czekacie najbardziej?

Źródło: Disney

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.