Cobra Kai – sezon 4. rozpoczyna produkcję

}

Data: 2 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów serialu Cobra Kai. Po udanym debiucie na platformie Netflix 3. sezonu tego serialu, ogłoszono iż ekipa ponownie zebrała się na planie i właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii o przygodach Daniela i Johnny’ego.

Wpis z oficjalnym ogłoszeniem i zdjęciem pierwszej strony scenariusza zobaczyć możecie poniżej.

Poinformowano także, że aktorki Vanessa Rubio i Peyton List, które wcielały się gościnnie w pierwszych trzech sezonach w postaci Carmen i Tory, teraz otrzymały regularne role. Do obsady czwartego sezonu dołaczają także Dallas Dupree Young, który wcieli się w młodego kadeta Kenny’ego pragnącego opanować karate do samoobrony oraz Oona O’Brien. O’Brien sportretuje Devona, nowego ucznia, który we krwi ma rywalizacje, szybko się uczy i jest bardzo porywczy.

Serial ten to kontynuacja przygód znanego z filmów Karate Kid chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał. W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dynastia - Nicollette Sheridan dołączy do stałej obsady w 2 sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.