Cobra Kai sezon 4. – Netflix prezentuje pełny zwiastun serialu

}

Data: 10 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował oficjalną zapowiedź oczekiwanego czwartego sezonu serialu Cobra Kai. Produkcja ta z nowymi odcinkami powróci już 31 grudnia 2021 roku.

Nadchodzący czwarty sezon jest pierwszym w całości zrealizowanym przez Netflix. Platforma przejęła tą produkcję od Youtube po drugim sezonie. Trzeci jednak był już nakręcony.

Dziedzictwo. Rywalizacja. Zderzenie jest nieuchronne. Akcja serialu Cobra Kai toczy się ponad 30 lat po historycznym turnieju karate z 1984 r. Mimo upływu lat Daniel LaRusso (Ralph Macchio) i Johnny Lawrence (William Zabka) pozostają skłóconymi ze sobą rywalami. Jednak w sezonie 4. dojo Miyagi-Do i Orli Kieł łączą siły, aby pokonać Cobra Kai w turnieju All Valley w kategorii do lat 18. Przegrani będą musieli na dobre odwiesić swoje karategi do szafy. Samantha i Miguel próbują utrzymać sojusz szkół, a Robby stawia wszystko na Cobra Kai. Sytuacja w dolinie nigdy nie była tak napięta. Jakie triki trzyma w zanadrzu Kreese? Czy Daniel i Johnny będą w stanie zakopać topór wojenny i wspólnie pokonać rywala? A może to Cobra Kai zostanie jedyną twarzą karate w dolinie?

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai zmierza na Netflix. Zobaczcie zapowiedź.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.