Cobra Kai jednak trafi na Netflix

}

Data: 23 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Po tym jak w zeszłym miesiącu pojawiła się informacja o tym, iż Youtube rezygnuje z serialu Cobra Kai, jego twórcy zaczęli szukać mu nowego domu. Zainteresowanie serialem wykazały dwie platformy – Hulu i Netflix. Wygrała druga z nich.

W ofercie tego amerykańskiego giganta streamingowego już niedługo pojawią się dwa pierwsze sezony serialu i zadebiutuje trzeci, który jest już gotowy, ale czekano z jego premierą, aż uda się znaleźć nową przystań dla produkcji.

Jak na razie Netflix ma prawa tylko do emisji tych trzech sezonów, ale trwają rozmowy z Sony TV, aby w przyszłości platforma mogła zamówić ewentualne kolejne sezony czy rozbudować serię o nowe produkcję.

Cobra Kai przedstawia kontynuację przygód znanego z filmów Karate Kid chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał. W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka.

Netflix nie podał jeszcze daty kiedy w jego ofercie pojawi się Cobra Kai, ani kiedy zadebiutuje sezon trzeci. Na te informacje musimy jeszcze chwilę poczekać. Umowa dopiero co została zawarta.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai zmierza na Netflix. Zobaczcie zapowiedź.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.