Cobie Smulders dołącza do obsady Secret Invasion

}

Data: 2 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Cobie Smulders powraca do MCU. Aktorka dołączyła do obsady serialu Secret Invasion realizowanego dla platformy Disney+.

Smulders wcieli się w postać Marii Hill, która ponownie połączy swoje siły z Nickiem Furym. Aktorka portretowała już tą bohaterkę w początkowych fazach MCU. Wystąpiła m.in. w filmie Avengers, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz czy Spider-Man: Daleko od domu oraz serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Jej powrót dla fanów Marvela nie jest chyba wielkim zaskoczeniem, bowiem od zawsze była ona wierną sojuszniczką Nicka Fury’ego, który w Secret Invasion występuje jako jeden z głównych bohaterów. Wciela się w niego ponownie nie kto inny jak Samuel L. Jackson.

Szczegół fabularne nie są znane, ale wiadomo już, że skupi się ona na inwazji zmiennokształtnych Skrullów na Ziemię i potajemnym zastępowaniu przez nich Marvelowskich superbohaterów. Tak właśnie w swoim komiksie przedstawił to Brian Michael Bendis.

W roli Talosa, przywódcy Skrullów ponownie Ben Mendelsohn, który powtarza swoją rolę z filmu Kapitan Marvel. W obsadzie Secret Invasion są także Kingsley Ben-Adir jako główny antagonista serialu, Olivia Colman, Emilia Clarke, Killian Scott, Christopher McDonald i Carmen Ejogo. Reżyserują Thomas Bezucha i Ali Selim.

Premiera serialu w 2022 roku.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Emilia Clarke w produkcji Marvela Secret Invasion

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.