Co zrobiłbyś dla miłości? Nowy serial Netflixa – Ty [Zwiastun]

j
}

Data: 10 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Lubicie Dana z Plotkary? To zapewne ucieszy Was news, że już niebawem na Netflixie będzie nowy serial oryginalny z Pennem Badgley’em – gwiazdorem Plotkary – Ty. 

O serialu Ty

Serial oparty jest na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes, odpowiadają za niego Greg Berlanti i Sera Gable.

Poznajemy Joe – wyjątkowo inteligentnego dwudziestokilkulatka, który postanawia wykorzystać nowe technologie do zdobycia kobiety swoich marzeń. Jest to pewnego rodzaju obsesja.

„Co zrobiłbyś dla miłości?” – Kiedy błyskotliwy pracownik księgarni spotyka początkującą pisarkę, jego odpowiedź na to pytanie staje się jasna: wszystko.

Internet i social media oraz wszelkie dane, które tam udostępniamy, są na wyciągnięcie ręki. Joe w bardzo prosty sposób poznaje najbardziej intymne szczegóły z życia kobiety i postanawia zbliżyć się do niej.

Tylko, że to zauroczenie bardzo szybko staje się obsesją i Joe eliminuje po drodze wszystkie przeszkody i osoby, które stają na jego drodze do realizacji celu.

Nie znamy jeszcze premiery serialu (Netflix mówi, że będzie to wkrótce), ale wiemy, że będzie 10 odcinków jednogodzinnych.

Poza Danem z Plotkary, w serialu wystąpi także Emily z Pretty Little Liars:

shay mitchell

Stewart Cook/REX/Shutterstock

Producenci wykonawczy: Greg Berlanti, Sera Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo, Marcos Siega oraz Lee Toland Krieger (pierwszy odcinek).
Obsada: Penn Badgley, Elizabeth Lail, Luca Padovan, Zach Cherry i Shay Mitchell
Studio: Berlanti Productions, Man Sewing Dinosaur oraz Alloy Entertainment we współpracy z Warner Horizon Scripted Television i A&E Studios

ZOBACZ TEŻ  Dom z papieru sezon 5. - oficjalny zwiastun i plakat

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.