Co robimy w ukryciu – zabawne promo serialu!

}

Data: 9 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX opublikowała krótki filmik promocyjny swojego nowego serialu Co robimy w ukryciu, w którym wampiry starają przystosować się do współczesnego świata.

Prawdopodobnie widzimy na nim Nadje, która wkrada się nocą do czyjejś sypialni, aby się pożywić. Jej ofiara ma na uszach słuchawki i wampirzyca przypadkowo je zjada. Jest nie lada zniesmaczona co ukazuje jej mina przed ucieczką.

Reżyserem serialu jest Taiki Waititi, którego autorstwa jest także wyżej wspomniany film.  Pierwszy sezon składać się ma z 10 odcinków, a jego premiera odbędzie się 27 marca. Do obsady należą Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen. Serial ten oparty jest na popularnej komedii o tym samym tytule z 2014 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  GLOW sezon 3. - zobaczcie pierwszy zwiastun i plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.